ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מה זה ליסינג

ליסינג נקרא גם "שכר מכר", ובעצם זו שיטה להחכרת רכבים, או להשכרתם עד למכירתם. הליסינג מוכר בעיקר בזכות הקשרו לעולם הרכב, ולשיטות המימון השונות והגמישות שמוצעות לכל אדם פרטי וארגון.

מערכת auto1 |11/12/2011 |13:05 צפיות: 12963
seperator

הליסינג הוא פתרון שנועד כדי לסייע למי שאינו יכול לשלם את מלוא הכיס מצלצלין על מנת לממן רכב. על פי שיטת הליסינג, ניתן לחלק את המחיר לתשלומים – כלומר אותו לקוח לא משלם על המוצר והשירות סכום מזומן, הוא ירכוש אותו בקרדיט לאורך חודשים רבים ואף שנים. ליסינג הוא גם שיטה לאחזקת ציי רכבים חדשים – לכן חברות וארגונים משתמשים על פי שיטה זו ומחדשים את המלאי בכל מספר שנים במכוניות חדשות. הארגון לא משלם על הרכב בכסף מלא (ולכן לא הופך לבעלי הנכס) אולם זה הופך להטבה לעובד שזוכה לנהוג ברכב חדש ותחת אחריות היצרן.

מה זה ליסינג?
מה זה ליסינג?

ליסינג ללקוחות פרטיים
ליסינג פרטי מאפשר ללקוחות פרטיים ליהנות מרכבים חדשים, תמורת חלוקה נוחה לתשלומים והסכם הוצאות קבועות מראש, כך שאין "הפתעות" בחשבון הבנק (לא בשיטת התפעולי ולא בשיטת המימוני. למעשה, אפילו שההוצאה החודשית כוללת כעת את הסכום שמשולם על הרכב, עדיין נמנעת מהלקוח הוצאה כספית גבוהה, והרכב עשוי להיות מוכר במס לצורך עבודה (לעצמאית) על אף שהוא אינו בבעלות החוכר או השוכר.

שיטת הליסינג התפעולי
ליסינג תפעולי הוא השיטה שמאפשרת לכל לקוח (פרטי או בעיקר חברות) לקבל רכב עם כל הנלווה אליו בתנאים נוחים – משלמים בעסקה הזו לא רק על הרכב אלא גם על שירותים נלווים שבאים בחבילה אחת: שירותי מוסך וטיפולים כאשר נציג חברת הליסינג לוקח את הרכב לטיפול, לרישוי, למוסך או לכל סידור נדרש. המחיר כולל בדרך כלל גם ביטוח רכב.

שיטת הליסינג המימוני
ליסינג מימוני הוא שם נרדף לרכישת רכב אופציונאלית לאחר תקופת השכירות, ובתנאים נוחים – תשלומים חודשיים בפריסה על פי העדפה. המחיר הסופי של הרכב אמור להיות נמוך מלכתחילה ממחיר מחירון, הן משום הדגם והן משום שהיה תחת בעלות חברת ליסינג.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות