ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג פרטי

רכישה של רכב חדש היא בעיקר סמל סטאטוס למי שיכול. הפריבילגיה לקרוע את הניילונים מעל גבי המושבים והמראות או פשוט להשאיר אותם כמו שהם ברכב היא של בעל המאה. האמנם?

מערכת auto1 |04/12/2011 |13:05 צפיות: 12900
seperator

רכב חדש הוא עניין שהפך לשנוי במחלוקת, ואולי דווקא מרוב אפשרויות מרובות שעומדות לצידו של הלקוח. הרכב החדש שעולה בסוכנויות הרכבים כסף רב אותו משלמים בבת אחת יכול להמכר גם בחברת ליסינג (אולם כדגם שיש בו פחות חלונות חשמליים או מראות מתכווננות וכיו"ב) במחיר זול באחוזים רבים מזה שבסוכנות, וכן ישנה אפשרות לחלק את התענוג לתשלומים רבים שנפרסים על פני מספר שנים. הרכב הופך אם כך להוצאה חודשית קבועה, אשר בה המשתמש יכול לעמוד בכבוד לאורך זמן.

ליסינג פרטי
ליסינג פרטי

המשבר הכלכלי לא פסח גם על ישראל
אותותיו של המשבר הכלכלי עדיין לא נמוגו מאז תחילתו לפני מספר שנים, אולם השיטה לפריסת התשלומים החודשיים בהחלט תרמה לרמת איכות החיים בארץ, בכך שאפשרה רכישה של רכבים חדשים בתנאי תשלום נוחים. תודות לתקופה שבה אנשים רכשו פחות מוצרים, שיעורי הריביות צנחו ובינתיים המשק במצב של צמיחה – ובו ניתנת האפשרות להשתקם כלכלית ביחד עם רכב חדש.

מהן המגמות השולטות בענף?
מדובר למעשה על שלושה טרנדים במגמות מפתח עיקריות בענף הליסינג: הטרנד שמשלב בין ליסינג מימוני לליסינג תפעולי, כלומר – ליהנות מכל העולמות בליסינג הפרטי, המפתח השני הוא שליטה בהוצאות החודשיות תוך כדי העמדת תנאי תשלום נוחים, והמפתח השלישי הוא מימון רכבים מטעם חברות חוץ בנקאיות.

אילו מסלולי ליסינג פרטי קיימים?
כשהלקוח מצמצם ככל הניתן את הסיכונים להפסד, ולמעשה יודע מה המחיר הסופי שבו ירכוש את הרכב גם לאחר חלוקת המחיר לתשלומים – הוא נמצא במסלול הוצאות קבוע ובטוח, שכולל גם את התשלום בעד ירידת הערך של הרכב במהלך התקופה. הלקוח יכול לקבל אופציית רכישה בתום תקופת הליסינג המימוני גם זה תמורת סכום ידוע מראש כתוספת על קיזוז הסכום ששולם בתשלומים על הרכב.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות