ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

רכב חדש אפשר גם בהלוואה

לכל אחד יש את הרכב המועדף עליו אותו ירצה לקנות, אולם לא לכל אחד ישנה האפשרות הכלכלית כדי לממש זאת. כיום, אפשר להפוך את השאיפה למציאות באמצעות הלוואה נוחה.

מערכת auto1 |04/12/2011 |13:05 צפיות: 13001
seperator

כיום מספר הרכבים הפרטיים בישראל שעל הכביש מראה כי כמעט לכל בית אב ישנו לפחות רכב אחד לשימוש המשפחה. מדובר אמנם ברכישת נכס שערכו הוא מבין ההוצאות הגדולות ביותר שתעשה המשפחה, אולם כיום אפשר לומר כי משקי בית רבים נעזרים במקורות שונים כדי לכלכל לעצמם רכבים כפי הצורך. חברות הליסינג המובילות כיום מספקות אפשרויות מימון לצד ההלוואות הבנקאיות ואמצעי המימון החיצוניים – כמקור ישיר במימון הרכבים ובצמצום ריביות הקישור בין המתווכים השונים.

הלוואה למימון רכב
הלוואה למימון רכב

מה שפעם...ומה שהיום
לפני מספר שנים וארגונים שהיו מעוניינים בחכירת רכבים היו פונות לחברת ליסינג כדי לממש הטבות לעובדים, כשהשלב הזה החליף את התפישה כי רכב אמור להיות נכס לחברה. חברות אלו הבינו כי אחזקת הרכב הוא עסק כלכלי פחות משום שהוא מחייב הוצאות לא מעטות במשך תקופת אחזקת הרכב ואף קושי במכירתו לאחר ירידת הערך שלו. כיום, תחום הליסינג מאפשר גם ליסינג לפרטיים, על מנת שגם אלו יהיו יכולים להשתלט על ההוצאות הכספיות ועל מימון רכב פרטי – ושלא בבת אחת.

הלוגיקה שמאחורי הליסינג
מלבד חלוקת התשלומים הנוחה בליסינג, רצוי לקחת את עניין ירידת הערך של רכבים חדשים. רכב חדש לגמרי יאבד בשנה הראשונה שלו על הכביש כ – 12%-15% משווי הרכב. כך, ממילא רוכשי רכבים קופצים על מציאות מסוג אלו, ורוכשים רכב חדש כמעט לגמרי ואולי אפילו מבלי שהדגם הספיק להשתנות במחיר מציאה. בליסינג מימוני השוכר לא סופג את ירידת הערך של הרכב היות ואיננו בעליו ולא צריך למכור את הרכב לאחר מכן, אלא אם הוא רוכש אותו לאחר תום החוזה.

שוק המכוניות המשומשות
רכבי חברה – כתמיד אמורים לקבל הנחה, בסדר גודל של בין חמישה לעשרה אחוזים ממחיר מחירון. למעשה, מי שרוכש מחברת הליסינג רכב משומש זוכה להנחה זו – ולא בגלל מצב מכאני או גורם אחר, אלא באופן סובייקטיבי וגורף. הרכבים שהיו מתוחזקים באופן שוטף על ידי מוסכים ותחת אחריות יצרן, נמכרים כעת לרוכשים פרטיים במחיר מוזל יותר ואף מקבלים מחברת הליסינג אחריות נוספת על מנוע ועל גיר לשנה או שנתיים בדרך כלל.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות