ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג מימוני פרטי

מה הוא ליסינג מימוני פרטי? מתי כדאי לשקול שימוש במסלול מימון זה על פני הלוואה בבנק, ולמה עליכם לצפות? סקירת נושא ומדריך קצר

|12/02/2015 |17:12 צפיות: 9964
seperator
ליסינג מימוני פרטי אמנם נשמע כמו ביטוי מורכב, שאולי מטריד אתכם מצד אחד, ואולי מעורר בכם חשד מצד שני, אבל בסופו של דבר מדובר על אשראי חוץ בנקאי פשוט, שנועד לאפשר לכם לרכוש רכב חדש בתנאי אשראי, גם אם הבנק לא מעמיד לרשותכם הלוואה, או שאינכם מעוניינים לבקש אותה מהבנק.

אשראי חוץ בנקאי המיועד לרכישת רכב
עולם האשראי החוץ בנקאי הוא עולם מוגבל ומצומצם למדי בישראל, ביחס למקובל בעולם, ובעוד שבארצות הברית למשל, יכול האזרח לקבל אשראי מאין ספור גופים עסקיים ופיננסיים, בישראל מרבית פעילות האשראי מרוכזת על ידי הבנקים, כשמרבית האשראי החוץ בנקאי מוצע על ידי חברות כרטיסי האשראי, ובמקרים כדוגמת ליסינג מימוני פרטי כאשר האשראי ניתן על ידי החברה המציעה את העסקה.
הליסינג המושלם בשבילך
הליסינג המושלם בשבילך

מקדמה ותשלומים חודשיים שווים
בעסקת ליסינג מימוני פרטי קיימים מספר מודלים להענקת האשראי ללקוח, כשמרבית המקרים מבוססים על המודל של מקדמה חד פעמית ועוד סדרה של תשלומים חודשיים שווים. מודל זה מאפשר לכם "להתגלגל" מרכב לרכב ולהחליף אותו בכל מספר שנים, כשמכירת הרכב הקודם משמשת לצורך תשלום המקדמה, ולאחר מכן אתם ממשיכים לשלם על הרכב באמצעות תשלומים שווים.

בדקו את השורה התחתונה
המודל של תשלום חודשי גבוה ללא מקדמה, כמעט ואינו קיים בעולם הליסינג המימוני הפרטי, ומיועד בעיקר למגזר העסקי. בכל מקרה, לפני שאתם נעזרים בעסקת ליסינג מימוני פרטי, אתם רוצים תמיד לבדוק את השורה התחתונה ואת הגורם המספק לכם את האשראי. במידה ואתם רוכשים את הרכב מיבואן מורשה ומוכר, בהיבט זה אתם יכולים להרגיש בטוחים, אבל את השורה התחתונה עדיין תרצו לבדוק.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

אשראי נוח, זמין ולרוב גם ההגיוני ביותר
במרבית המקרים, הלוואה מהבנק תעלה לכם פחות מאשר אשראי חוץ בנקאי כדוגמת ליסינג מימוני פרטי, אבל לא תמיד הבנק יעניק לכם את האשראי הנדרש, ולא תמיד תרצו לעשות זאת כדי לא לפגוע באובליגו שלכם. הגישה הנכונה ביותר בהיבט זה היא להבין שלעיתים מדובר באפשרות הטובה ביותר העומדת לרשותכם, וגם אם היא הרעה במיעוטה מבחינה מתמטית, היא יכולה להיות מאוד נוחה, מאוד זמינה ולסייע לכם לחדש את הרכב בכל מספר שנים.
אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
דגם א'
דגם ב'
הגדרות נגישות