ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

הלוואה לרכב חדש

נכון, אם מחלקים את זה לתשלומים זה נמשך יותר זמן, אולם זו מסתמנת להיות הדרך המקלה שבה אפשר להשיג את המטרה. קודם קונים, אחר כך מתחשבנים.

מערכת auto1 |28/11/2011 |13:05 צפיות: 12890
seperator

מחיר מכונית משפחתית ממוצעת נע סביב ה – 120,000 ₪. מי שאין לו את כל הסכום – ולדוגמה יש לו בחיסכון פחות מחצי, אפשר להתחיל לשלם על הרכב אפילו במחיר שישית ממנו וכבר לקבל אותו. משלמים את ה"עוגן" בבת אחת – לדוגמה 20,000 שקלים, ואת היתרה בתשלומים. כמה תשלומים ועל איזה סכום? זה בדיוק העניין. כל אחד מחלק את היתרה של הסכום כפי שנוח לו, ובהתחשב בנתונים כמו רבית ועמלות שמתווספים אל סך כל הסכום. איך משיגים את ההלוואות הללו? פשוט מתקשרים אל מקורות מימון לרכב כמו בנק, חברות ליסינג או יבואנים.

כמה כסף אתה צריך לרכב חדש?
כמה כסף אתה צריך לרכב חדש?

מסלולי מימון דרך הבנק
כאשר משתמשים בגורם מתווך שהוא הבנק, למעשה הבנק משלם בבת אחת את הסכום על הרכישה, ובמקום להיות חייבים לחברת המכוניות, חייבים לבנק. הווה אומר כי אם אין אפשרות להמשיך ולשאת בתשלומי הרכישה, הרכב הופך להיות משועבד לבנק. מצד שני, הבנק נותן את תנאי ההחזר שלו על פי העדפה – ויש מקרים בהם ניתן להחזיר את הסכום רק בסיום תקופת ההלוואה.

הנחות יבואן
ככל שמתקרבים אל הגורם הישיר שמוכר את הרכב, כן משלמים פחות בדרך כלל. לכן, כשרוכשים רכב מיבואן – לא רק שהמחיר הופך למחיר גולמי מוזל יותר, אלא שבדרך כלל ישנן הצעות מימון ביחד עם הלוואות ללא רבית וגם ללא הצמדה. יתרון נוסף – אצל יבואנים וחברות ליסינג אפשר למצוא שנתונים קודמים ושמורים ולזכות בהנחות נוספות.

הלוואה מגורם חיצוני לבנק ולחברת ליסינג
מקורות ההלוואה הם רבים, ולא תמיד יהיו ההצעה הטובה ביותר שבנמצא. טבען של הצעות מסוג זה להיות יקרות יותר מההלוואה מול הבנק. נכון שאז הרכב לא יהיה משועבד לבנק, אולם לעתים ההחזרים יהיו גבוהים במידה ניכרת ואף שאינה חסכונית בעליל מסכום ההוצאה הרצוני ההתחלתי. 

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות