ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מימון לרכב ליסינג

אומרים שכל דבר נהיה בארץ יקר יותר מאשר רכישתו בחו"ל ובכלל זה גם רכבים, הרי רק המיסים עולים לנו ביוקר. איך להקל על הרכישה, אפילו אם אין לנו את הסכום ההתחלתי כדי לרכוש רכב חדש?

מערכת auto1 |21/11/2011 |13:05 צפיות: 12989
seperator

מי שרוצה, מגיע, זה המסר שמנסים להחדיר לנו, הצרכנים. הרי היצרנים רוצים למכור כמה שיותר רכבים, והנה ישנן יוזמות למימון רכבים בין חברות ליסינג שמתווכות בין היצרנים לרוכשים. באופן מדויק יותר ניתן לומר, שחברות הליסינג רוכשות רכבים חדשים מהיצרן ומעמידות אותם לרשות הלקוחות ששוכרים אותם בליסינג מימוני או תפעולי או רוכשים אותם באמצעות מימון לרכב. השיטה הזו גורמת לכך שיותר רכבים יעלו על הכביש, פשוט משום שבתנאים של היום, אפילו השכן ממול יכול לעמוד בשיטות התשלום הנוחות הללו.

הלוואה לרכב ליסינג
הלוואה לרכב ליסינג

תהליך המימון לרכב
היות וחברת הליסינג זקוקה לערבונות כי לאותו לקוח ישנן ערבויות לרכישת רכב, ושהוא יכול לעמוד בכמות התשלומים ובמחיר מדי חודש בחודשו, יש להכין מסמכים שונים על פי הדרישה של חברת הליסינג (זה משתנה ביניהן). חלק מהמסמכים תלויים באישור הבנק, או תשלומי המימון אשר אושר בידי החברה.

ממי מקבלים את המימון לרכב?
מקורות המימון לרכב שונים – זה אמנם יכול להיות חברת הליסינג עצמה שמציעה שיטת תשלומים שנפרסים על פני תקופה ארוכה, הבנק שמציע הלוואה מיוחדת לצורך רכישת רכב, חברות מימון חיצוניות ובלתי תלויות שמרוויחות מהריבית שמשולמת לפי פריסת כמות התשלומים. השיטה המשתלמת היא אינדיבידואלית לכל אחד, כשהשאיפה היא לקחת את המימון מאותו מקור שמעניק את הרכב.

מי לוקח מימון לרכב?
מדובר על שיטה שרבים משתמשים בה: כל מי שמעוניין להקל על כיסו ולסיים את החודש באופן שבו ניתן לעמוד במטלות השונות שאינן מסתיימות רק במימון לרכב אלא גם בביטוח, טיפולים ועוד. כל אחד בוחר את השיטה שנוחה לו, וישנם יועצים בנושא. רצוי להתייעץ עם מספר מקורות בעניין.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות