ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

הקטגוריות המרכיבות ביטוח רכב מליסינג

מי שמשלם על הביטוח לרכב ליסינג תלוי בסוג העסקה שנעשתה. אם מדובר על ליסינג מימוני, זה מוטל על השוכר, ואם תפעולי – על חברת הליסינג. לפי אילו קטגוריות בוחרים את הביטוח?

מערכת auto1 |17/11/2011 |13:05 צפיות: 12659
seperator

כשחברת ליסינג משכירה רכב לאדם פרטי, הוא משלם לחברת הליסינג על השימוש ברכב, וכל שאר המטלות לתשלום מוטלות עליו: ביטוח חובה וביטוח מקיף לרכב, הרישוי, הטסט, טיפולי מוסך ועוד. כשאדם פרטי פונה לחברת ליסינג, הוא בדרך כלל מחפש פתרון כלכלי לשימוש ברכב שהוא יחסית חדש, והפתרון שניתן לו מאפשר לו בסופו של דבר לקזז את מה ששילם עבור תקופת השכירות הארוכה ולהשלים זאת בסכום סמלי, כדי לרכוש את הרכב. משך כל אותה התקופה חילק את המחיר לתשלומים, ולכן ניתן לעמוד אפילו במטלות תשלום כמו ביטוח.

הקטגוריות המרכיבות ביטוח רכב מליסינג
הקטגוריות המרכיבות ביטוח רכב מליסינג

לבטח רכב של חברת ליסינג
יש שתי אפשרויות לבטח את הרכב: דרך חברת הליסינג – אפילו אם היא מציעה תוכנית "קומפלט" של חבילת תשלום שכוללת גם ביטוח לרכב, או באופן עצמאי. כך או כך, רצוי לקחת את הצעת המחיר מטעם חברת הליסינג ולבקש פירוט מטעם חברת הביטוח לגבי סעיפי הביטוח ולהתחיל להשוות. למרות שהשוכר הוא באופן טבעי אינו הבעלים על הרכב, הוא יכול לדאוג ולשלם על פוליסה שתתאים לכוסו ולכיסו.

ממה מורכב מחיר הביטוח לליסינג?
ככל ביטוח רכב, ישנם פרמטרים קבועים שעל פיהם מתמחרים את הביטוח לרכב. תחילה, האם ישנן מגבלות לנהג ברכב – האם הוא נהג חדש או צעיר (נדיר בחברות השכרה), האם יש לו היסטוריה עשירה בשלילות רישיון או בתביעות ביטוח ועוד. כמו כן לוקחים בחשבון גם את דגם הרכב, את מין הנהג, את בטיחות הרכב ועוד.

להשוות את כל הסעיפים בביטוח
לכל חברת ביטוח ישנה הצעת ביטוח לרכב מושכר. אפשר לחלק את הביטוח לרכב לשלושה – לחובה, מקיף ולצד ג', ולבקש הצעה בנפרד לכל אחד מהם או ביחד (בתקווה לקבל הנחה על השילוב בין השניים). את ההצעה מבקשים במהלך השוואת ביטוח רגילה לרכב הרצוי. 

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות