ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מדריך מקוצר לבחירת הלוואת רכב

ניתן לייחס את עסקת הליסינג כהלוואה לרכישת רכב, בעוד ניתן לשלם למעשה על רכב חדש, אולם בניגוד להליך בסוכנות הרכב שם משלמים על העסקה בבת אחת, בעסקת ליסינג משלמים החזר הלוואה נוח מדי חודש.

מערכת auto1 |15/11/2011 |13:05 צפיות: 12795
seperator

עסקת ליסינג היא עסקה לרכישת רכב לכל עניין. העניין הוא שכאן בעסקת הליסינג מדובר בעסקה שהיא מעט שונה מבחינת תנאי תשלום. ניתן להשתמש בהצעות שגופים כלכליים שונים מציעים: הלוואת בנק, הלוואה מול חברת הליסינג או הלוואה מול מקורות אשראי חיצוני. כך או כך, בוחרים מה יהיה הרכב החדש, לוקחים את הצעת המחיר ובודקים מול כל גורם לגבי תנאי התשלום האופטימליים שיתיר. מכיון שלא ראוי להתחייב לתשלומים –אפילו חודשיים – שלא יהיה ניתן לעמוד בהם, בודקים מראש את משך תקופת ההתחייבות ואת גובהה של הריבית הנלווית.

כיצד לקבל מימון לרכב?
כיצד לקבל מימון לרכב?

ערבויות להלוואה לרכב
על מנת לקבל הלוואה כספית ולהתחייב לעסקת מכר של רכב, חשוב להראות למקור המימון  לרכב(לבנק) כי יש לכם את העוגן הכלכלי ואת היכולת להשלים את ההלוואה על פי ההתחייבות. אי תשלום של תשלומי ההחזרים להלוואה בבנק עלול להעמיד את הרכב לרשות הבנק (לשעבד אותו), שכן הבנק הוא זה ששילם עליו בפועל. זה יכול להיות אחד הערבונות או הערבון הבלעדי לבנק, כמו גם דירה או תיקי השקעות.

תנאים להלוואה מידי הבנק
לכל מוסד בנקאי ישנה תוכנית משלו שמאפשרת תוכניות שונות להלוואות רכב. רצוי לקחת מספר הצעות להלוואה ולא להיות תלויים באותו בנק שבו אתם מנהלים את חשבונכם. חשוב להבין את העקרון המנחה-  פריסת תשלומים מרובה אולי תקל את העול החודשי, אולם תגדיל במקביל את הריבית.

מחשבון להלוואת רכב
ישנם ברחבי הרשת מחשבונים האמורים לסייע בהיערכות הכלכלית עוד לפני שפונים למימוש העסקה; במחשבון זה יש לציין את סכום ההלוואה הרצויה, את טווח הזמן הנוח להחזר ההלוואה, את סוג ההלוואה – האם תהיה צמודה למדד או על בסיס הפריים. 

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות