ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג תפעולי – מדריך מקוצר

אתם שייכים לארגון או לחברה כל שהיא שמספקת לכם אפשרות לנסוע ברכב במחירים נוחים ועם שירות מורחב? סביר להניח שמדובר כאן על חברה שחוכרת רכבים מחברת ליסינג ומחכירה אותם לנהגי החברה שמגיעים עם הרכב לעבודה.

מערכת auto1 |03/11/2011 |13:05 צפיות: 11525
seperator

ליסינג תפעולי הוא שיטה לחכירת רכבים, וזה אומר שחברת הליסינג רוכשת רכבים רבים בבת אחת (ציי רכבים), מדובר ברכבים חדשים לגמרי שיצאו מהמפעל, ומעמידה אותם לטובת חברות וארגונים. במקום שאותם ארגונים ירכשו את הרכבים לשימוש העובדים, הארגונים מחכירים אותם – כלומר מתווכים בין חברת הליסינג לעובדים, שנהנים משימוש שוטף בהם ומחוויית נהיגה ברכב חדש וצמוד ולאורך תקופת שימוש של חודשים.

ליסינג תפעולי – מדריך מקוצר
ליסינג תפעולי – מדריך מקוצר

איך מתפעלים ליסינג תפעולי?
בארגון ישנו אחראי על צי הרכבים. אם יש למשל מדבקה על רכב כמו "איך אני נוהג?" – זה אומר שהטלפון שרשום שם מכוון להגיע אל אותו קצין רכב בחברה, כדי לדווח על התנהגות הנהג בכבישים. אותו קצין אחראי גם לנהל את העסקה מול חברת הליסינג. כדי להפעיל עסקת ליסינג, על העובד לפנות אל אותו קצין בחברה שהוא, כלומר ההתנהלות הישירה מול הליסינג תקרה במצב שבו צריך לקבל שירות, אולם הכספים מועברים דרך הארגון.

מהו שירות של ליסינג תפעולי?
אלו שמחוברים לעסקת ליסינג תפעולי נהנים מעולמות רבים. התשלום החודשי מבטיח שיעמוד לרשותו רכב חדש, אולם לא משלמים עליו מחיר מלא, ובכך זה מקל על הכיס ועל תזרים המזומנים החודשי. בתמורה, מקבלים לא רק את הרכב – אלא גם שירותים נוספים- ביטוח רכב, שירותי דרך ואחריות, נציג של החברה יכול לטפל בכל הקשור לטיפולים תקופתיים, תשלומי רישוי, מבחני טסט, תיקוני מוסך וגם שטיפה של הרכב.

הוצאות מוכרות לצרכי מס
ההוצאות לתשלום מיסים בעסקת ליסינג תפעולי מוכרות גם הן לצרכי מס, על פי תקנות של מס הכנסה. ההוצאה תהיה מותנית בארבעה תנאים: יש להגדיר בהסכם מראש את מועדי התשלומים, שסכום התשלום יהיה קבוע – בתוספת של הפרשי הצמדה, הזמן שעובר בין התשלומים לא יעלה על 3 חודשים ושתקופת השכירות תמשך לא יותר משלושה חודשים מאז התשלום האחרון.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
אלסקן - הטנדר החדש מבית רנו
טנדר חדש מבית רנו ושמו אלסקן, כןכן אתם קוראים נכון, היצרנית הותיקה עושה צעד נוסף הליגה של הגדולות ומעמידה גם היא טנדר איכותי וחזק המשלב יכולות של ממש לצעד אבזור ואיכות נסיעה
קרא את הכתבה

טויוטה קורולה 2017 במבחן רכב
לקראת שנת 2017 הציגו בטויוטה את המשפחתית הנמכרת ביותר בישראל. האמת שהפעם בחרו בחברה ללכת על המוכר והטוב ובצדק, וכך עם כמה שינויים בפנים הרכב הטויוטה תיתן לכם את מה שאתם אוהבים ועוד קצת.
קרא את הכתבה

נסיעת מבחן בתנאים משתנים ליונדאי i10
יונדאי i10 לא עוצרת בפיתוח ומגיעה להישגים מרשימים למדי במבחני דרך לנסיעה בינעירונית ועירונית ומציגה נסיעה איכותית ורגועה כזו שמזכירה מותגים אירופאים מובילים וותיקים, האם מדובר במהפכה של ממש או בהברקה חד פעמית?
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות