ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג תפעולי – מדריך מקוצר

אתם שייכים לארגון או לחברה כל שהיא שמספקת לכם אפשרות לנסוע ברכב במחירים נוחים ועם שירות מורחב? סביר להניח שמדובר כאן על חברה שחוכרת רכבים מחברת ליסינג ומחכירה אותם לנהגי החברה שמגיעים עם הרכב לעבודה.

מערכת auto1 |03/11/2011 |13:05 צפיות: 13027
seperator

ליסינג תפעולי הוא שיטה לחכירת רכבים, וזה אומר שחברת הליסינג רוכשת רכבים רבים בבת אחת (ציי רכבים), מדובר ברכבים חדשים לגמרי שיצאו מהמפעל, ומעמידה אותם לטובת חברות וארגונים. במקום שאותם ארגונים ירכשו את הרכבים לשימוש העובדים, הארגונים מחכירים אותם – כלומר מתווכים בין חברת הליסינג לעובדים, שנהנים משימוש שוטף בהם ומחוויית נהיגה ברכב חדש וצמוד ולאורך תקופת שימוש של חודשים.

ליסינג תפעולי – מדריך מקוצר
ליסינג תפעולי – מדריך מקוצר

איך מתפעלים ליסינג תפעולי?
בארגון ישנו אחראי על צי הרכבים. אם יש למשל מדבקה על רכב כמו "איך אני נוהג?" – זה אומר שהטלפון שרשום שם מכוון להגיע אל אותו קצין רכב בחברה, כדי לדווח על התנהגות הנהג בכבישים. אותו קצין אחראי גם לנהל את העסקה מול חברת הליסינג. כדי להפעיל עסקת ליסינג, על העובד לפנות אל אותו קצין בחברה שהוא, כלומר ההתנהלות הישירה מול הליסינג תקרה במצב שבו צריך לקבל שירות, אולם הכספים מועברים דרך הארגון.

מהו שירות של ליסינג תפעולי?
אלו שמחוברים לעסקת ליסינג תפעולי נהנים מעולמות רבים. התשלום החודשי מבטיח שיעמוד לרשותו רכב חדש, אולם לא משלמים עליו מחיר מלא, ובכך זה מקל על הכיס ועל תזרים המזומנים החודשי. בתמורה, מקבלים לא רק את הרכב – אלא גם שירותים נוספים- ביטוח רכב, שירותי דרך ואחריות, נציג של החברה יכול לטפל בכל הקשור לטיפולים תקופתיים, תשלומי רישוי, מבחני טסט, תיקוני מוסך וגם שטיפה של הרכב.

הוצאות מוכרות לצרכי מס
ההוצאות לתשלום מיסים בעסקת ליסינג תפעולי מוכרות גם הן לצרכי מס, על פי תקנות של מס הכנסה. ההוצאה תהיה מותנית בארבעה תנאים: יש להגדיר בהסכם מראש את מועדי התשלומים, שסכום התשלום יהיה קבוע – בתוספת של הפרשי הצמדה, הזמן שעובר בין התשלומים לא יעלה על 3 חודשים ושתקופת השכירות תמשך לא יותר משלושה חודשים מאז התשלום האחרון.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות