ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

האם משתלם לקחת ליסינג נכון לשנת 2011?

המרכב בעל ארבעת הגלגלים הוא אמצעי תחבורה נחוץ ובלתי נפרד מאיתנו, ברבות השנים. כיום, בכל בית יש לפחות רכב אחד או שניים, ועל מנת למצוא תנאי מימון נוחים לרכב פונים לחברת הליסינג.

מערכת auto1 |31/10/2011 |13:05 צפיות: 12697
seperator

זה כבר למעלה מעשור, ששירותי הליסינג מציעים תוכניות מימון אטרקטיביות להשכרת רכבים ואפילו לרכישתם. הצורך ההולך וגובר של אנשים בנוחות ובהקניית סמל סטאטוס הוא עניין שחברות הליסינג מכילות את המענה כמעט לכל דורש, כשהתוכניות מותאמות כלפי השוכרים או הרוכשים. בד בבד עם התפתחות התחום, נוסף אל הגרעין שפעלו בארץ כוח אדם איכותי, נפתחו עוד סניפים מתחרים שהבטיחו תוכניות מימון איכותיות ושוות לכל לב. הליסינג התפתח בד בבד ביחד עם התפתחות החברות הקטנות כגדולות וכיום ישנן תוכניות לעסקים ולמחזיקי ציי רכבים מול אנשים פרטיים.

לשפוך כסף על ליסינג
לשפוך כסף על ליסינג

מה תועלתו של ליסינג תפעולי?
הליסינג התפעולי פונה אל מחזיקי ציי רכבים כמו למשל בחברות ובארגונים גדולים, משום שאלו יכולים להעניק הטבות לעובדים בדמות של שכירת רכב, כשהעובדים נהנים לא רק מהרכב, מהשירותים שנלווים לו (ביטוח רכב, תפעול מלא של הנציגים) אלא גם מהטבות מס בדרך כלל שקשורות בהחזקת הרכב. בנוסף, מאגר דגמי הרכבים של החברה גדל ומציע רכבים חדישים מהניילון, לעומת הרכש שבזמנו החברה הייתה רוכשת לעצמה ולא מחליפה אלא לאחר תקופה ארוכה מאוד.

תוספת תשלום בליסינג תפעולי
הליסינג התפעולי כולל חבילת בסיס להשכרת רכב ובנוסף, את כל השירותים והטיפולים שהם גולת הכותרת: אם צריך לקחת את הרכב למוסך לטיפולים, לתיקונים, לשטיפה ואפילו למבחן טסט ולהוצאת רישוי חדש – נציג של החברה ידאג לזה וגם ישיב את הרכב בחזרה לבעלים עם סיום השירות. התוספת החדשה לתשלום כוללת העלאה במס הכנסה לדמי השימוש החודשיים, וזה מתבטא בתשלום של עוד כמה מאות שקלים לחודש עבר השימוש ברכב.

האם משתלם בסופו של דבר להחזיק רכב ליסינג תפעולי?
הפינוק הזה של להגיע ברכב מליסינג מדי בוקר לעבודה ואולי אפילו לנהל פגישות באמצעותו, הוא פינוק לא קטן ולא מובן מאליו. ישנן חברות שמשלמות את הדלק על חשבון החברה, אולם זוהי חרב פיפיות, כשנהג משתמש ברכב ונוהג קילומטרים רבים מעבר למסוכם בחוזה, כשלבסוף נאלץ להשלים את המחיר. כך, השיקולים הופכים לאחרים לגמרי, ועובד שגר למשל בתוך העיר יתכן ויחליט להשתמש דווקא בכלי תחבורה רכים ולא במכונית.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות