ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

כמה כדאי לכם לרכוש רכב באמצעות של ליסי

הליסינג הפרטי נקרא גם "ליסינג מימוני", כלומר מדובר בשירות לאנשים פרטיים שמעוניינים למצוא מוצא כלכלי לאחזקה ולשימוש ברכב ולהשתמש ברכב השכור כבשלהם.

מערכת auto1 |27/10/2011 |13:05 צפיות: 13070
seperator

עולם הליסינג אמנם החל לפרוח בשנים האחרונות בארץ ונראה כאילו הוא נשתל פה בפורמט "חו"ל" רק מעכשיו לעכשיו, אולם ה"המצאה" הזו קיימת כבר עשרות שנים בארץ. העניין דומה אמנם להשכרת רכב, אולם שונה רבות במהותו. אם לפני שנים הליסינג נקרא "שכר מכר", היום אנחנו משתמשים במונח הלועזי שמשמעותו היא מימון לרכב. עצם, חברות ליסינג מציעות פתרונות שונים למימון רכבים, כדי להקל מצד אחד על הלקוח שמעוניין להשתמש ברכב ועדיין איננו בשל לרכוש רכב בעצמו משום סכומי העתק, ומצד שני חברת הליסינג משכירה או מחכירה את הרכב ולאחר מכן גם מוכרת אותו.

ליסינג פרטי - זה כדאי!
ליסינג פרטי - זה כדאי!

ליסינג פרטי להמונים
מי שפוקח את העיניים ומסתכל סביב, מוצא אנשים טובים באמצע הדרך נוהגים במכוניות ליסינג. זה לא תמיד אומר שהם חוכרים מחברת ליסינג באמצעות ליסינג תפעולי, אלא יכול להיות שהם דווקא משתמשים בשירות ליסינג מימוני, כלומר – הרכב נמצא ברשותם אמנם אולם לא בבעלותם, והם דואגים לכל מה שכרוך בהוצאות שלו – ביטוח, רישוי, טסט וכן הלאה. בשורה התחתונה, כשמעמידים בעל מכונית פרטית מול עסקת ליסינג מימוני, ההוצאות אותן הוצאות, אבל על הרכב – לא משלמים אותו הדבר.

מאיפה לקחת את ההלוואה?
רכישה של רכב חדש מלווה במספר חישובים והתלבטויות. ראשית, האם תוכלו לעמוד בתשלום חד פעמי גדול של מחיר רכב חדש מסוכנות, או שכדאי לחלק זאת לתשלומים באמצעות הליסינג הפרטי? האם כדאי לקחת הלוואה מקרובים, מהבנק, מחברות חיצוניות של מימון לרכב או מחברת הליסינג עצמה? קשה למצוא פתרון לפני שמקבלים לפחות הצעה אחת מכל גורם.

ירידת ערך הרכב
למעשה, בליסינג פרטי הרכב נמצא עדיין בבעלות חברת הליסינג, אפילו שהשוכר משלם על הרכב, אלא עד תום החוזה. בשלב זה תהיה לו אפשרות לרכוש את הרכב בתוספת אחוז מסוים. מבחינת השוכר, הוא יכול לרכוש רכב שאחוז ירידת הערך שלו כבר נספג בחלקו אצל חברת הליסינג.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות