ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג לכלי רכב

לא משנה על איזה כלי רכב פנטזת, סביר להניח שאפשר להשיג אותו במחירים נוחים מליסינג. הרכבים חדשים לגמרי ולעתים ניתן להזמין דגמים בתיאום מול החברה.

מערכת auto1 |25/10/2011 |13:05 צפיות: 13036
seperator

שיטת הליסינג אינה חדשה, אולם עדיין אינה מוכרת לכולם. אין זו אותה שיטה להשכרת רכבים – מדובר כאן על פתרון חלופי לאחזקת רכב, כלומר – להחזיק ברכב מבלי להיות בעליו ומבלי לשלם את מחירו המלא לאורך תקופה ארוכה. ניתן לעשות את זה דרך חברה מעסיקה או ארגון חוכר – בליסינג תפעולי, או באופן עצמאי בליסינג מימוני. לכל אחת מהשיטות הללו יש יתרונות שעשויים לעזור כשיש צורך להשתמש ברכב לאורך חודשים ארוכים. ההליך של חכירת רכבים מליסינג תפעולי הפך לכדאי לכל הצדדים, ולכן ישנה מגמה עולה של ריבוי בסניפי ליסינג ברחבי הארץ ובעולם.

ליסינג - הצלחה מוכחת
ליסינג - הצלחה מוכחת

לחלק את הזמן כמו שרוצים
האם אפשר להחליט מראש לכמה זמן תצטרכו את הרכב? לא בטוח. בכל מקרה בתום החוזה יתן יהיה לחדש אותו בהתאם – ולהרוויח למעשה עסקה חדשה עם רכב חדש לגמרי. בדרך כלל החוזה של העובד הוא מול החברה החוכרת (המעסיק) ואילו המעסיק מתנהל מול חברת הליסינג דרך קצין התחבורה הממונה על העניין מטעם החברה. במידה והופסק החוזה טרם הזמן יחליט הקצין מה לעשות בהתאם לחוזה עם הרכב.

לחלק את התשלומים כפי שמתאים
מי שבחר בליסינג מימוני וגם תפעולי, עושה כברת דרך ארוכה של מספר שנים עם הרכב, שמאפשרת לו לממש עם תום החוזה את העסקה ברכישת הרכב. אפשר לפרוש את עסקת הליסינג על גבי מספר רב של חודשים. נכון – זה אומר שתהיה רבית יותר גבוהה ככל שיהיו יותר תשלומים, אולם זה עדיין מאפשר להקל על תשלומי הרכב לצד הוצאות מחיה נוספות.

אילו עוד יתרונות קיימים בליסינג תפעולי?
גם בליסינג תפעולי יכולים להיות יתרונות במיסוי לעובדים או למעסיקים, ההוצאה היא למעשה קבועה – הליסינג התפעולי כולל הוצאות ביטוח, אין הוצאות על טיפולים קבועים לרכב או טסט, יש שירותים עד לבית כשנציג החברה לוקח אותו לשטיפה או לתיקון ומחזיר אותו.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות