ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מה עדיף לרכוש, רכב חדש או רכב משומש?

מי שמעוניין לרכוש רכב חדש, מציץ בדף היתרות שלו בבנק ומבין שאין לו אפשרות לרכוש רכב חדש מהמפעל יכול לקבל אותו גם בתנאים האלו. עסקת ליסינג מימוני כנראה תהיה הפתרון בשבילו.

מערכת auto1 |23/10/2011 |13:05 צפיות: 13800
seperator

לא משנה לאיזה מעמד נולד אדם או מה היקף השתכרותו, כל עוד הוא יכול להעמיד מסגרת קבועה של תשלום לחברת הליסינג או למקור המימון של הליסינג משך תקופת השכירות וכן להעמיד סכום ראשוני כעוגן לעסקה, היא יכולה לצאת אל הפועל! עסקת ליסינג מימוני מאפשרת לבחור רכב חדש לגמרי שנרכש על ידי חברת הליסינג ומושכר למבצע העסקה. שוכר הרכב יחלק את התשלום על השימוש ברכב ויפרוס אותו למספר תשלומים (יכול להגיע גם ל – 80 תשלומים) כשהמחיר למעשה בתום העסקה עדיין לא מגיע למחירו ההתחלתי של הרכב.


מה היתרונות של העסקה?
למעשה, שוכר הרכב מחזיק באופן קבוע ברכב כמעט באופן פרטי, כשהבעלות היא עדיין על כתפי חברת הליסינג. המשמעות היא שהליסינג ישא בירידת הערך של הרכב. ישנה משמעות נוספת – בתום העסקה מחזירים אמנם את הרכב לחברה, כשעדיין לא משלמים את כל שוויו. במידה ויש עניין ויכולת לרכוש אותו עם סיום תקופת החוזה, אפשר להוסיף עוד סכום כסף כמסוכם מראש.

יתרונות עסקיים
גם מי שמקבל את העסקה הזו בחכירה ממקום העבודה, יכול להשיג את היתרונות מהצד שלו. אחד היתרונות הוא שהתשלום על הרכב יורד באופן קבוע מהמשכורת, ולא צריך לחסום את מסגרת האשראי. אם אתה מעסיק בעצמך ומעוניין להעניק הטבה לעובדים, הרי שתוכל להזדכות מול רשויות המס על שווי השימוש ברכב על כל עובד שחוכר רכב.

מה כוללת עסקת ליסינג מימוני?
העסקה תכלול את חכירת הרכב בלבד. התשלום יהיה אפוא רק על השימוש ברכב, ואולם כל שאר התשלומים חלים על המחזיק או המשתמש ברכב. ההוצאות הללו כוללות ביטוח רכב, הוצאות רישיון שלו והעברת טסט, תיקון במוסך ועוד. יש לזכור, כי ליסינג מימוני היא עסקה לרכבים חדשים שעדיין נמצאים תחת אחריות יצרן.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות