ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג תפעולי – לנהוג בראש שקט

לסינדרלה הייתה הכרכרה לנשף; היא לא הייתה צריכה לדאוג לכלום חוץ מאשר שתביא אותה בזמן ממקום למקום. כך גם בליסינג תפעולי, דואגים להכול ובלבד שהנהיגה ברכב תהיה בראש שקט.

מערכת auto1 |11/10/2011 |13:05 צפיות: 12940
seperator

השכרת רכב בצורות הליסינג השונות היא השיטה המקובלת כיום לשימוש בארגונים גדולים שמשתמשים בציי רכבים, וכן ללקוחות פרטיים. הליסינג נחלק לשתי שיטות מרכזיות – ליסינג מימוני וליסינג תפעולי, כאשר הליסינג התפעולי הוא זה שמעניק לשוכר שירותים כה רבים, עד כדי כך שהעסקה עשויה להפוך למשתלמת יותר אפילו מרכישת רכב חדש. הליסינג התפעולי כולל את העלויות הנלוות לרכב – מביטוח לסוגיו, דרך הוצאות אחזקה שוטפות – רישוי הרכב או טיפולים תקופתיים שלו, תיקוני מוסך במקרה הצורך ואפילו לקיחתו לשטיפת רכבים והחזרתו למקום הרצוי.

ראש בראש עם הליסינג התפעולי
ראש בראש עם הליסינג התפעולי

הייחוס המשפחתי של הרכב
אחד היתרונות המיוחסים לרכב מליסינג תפעולי, הוא שהוא עדיין צעיר ביותר (למעשה, מדובר ברכב חדש) שיש לו עדיין את אחריות היצרן – כלומר יש לו "אבא ואימא", ויש לו אפוטרופוס בדמות חברת הליסינג, זה שדואג בפועל לכל הפרטים הקטנים. במקום לרכוש רכב חדש מהניילונים ולדאוג לכל אותם השירותים לבד, מקבלים רכב חדש ולא נפגעים מירידת הערך שלו במהלך תקופת האחזקה (משום שהבעלות נשארת של חברת הליסינג), ובנוסף – השירותים שסביבו פוטרים את השוכר מעיסוק בפרטים הללו בעצמו.

גם עבור ארגונים שחוכרים את הרכב זו עסקה משתלמת
חברות וארגונים בעלי ציי רכבים נוהגות להציע דרכן לעובדים נבחרים הטבות לעובדים בדמות חכירת רכב מחברת ליסינג, המחיר של ההחכרה צמוד לתלוש המשכורת והטבות בשכר, מעניק אפשרות להקדמת ההוצאות לצורך מס, ולא משחקת על חשבון חברת אשראי שבה מצוי הלקוח. מצד החברה המתווכת (הארגון שמעניק לעובדים את ההטבה), המשאבים מופנים לעסק תוך הקטנה בסעיף רכוש והלוואות.

מה כוללת שיטת הליסינג התפעולי?
החוכר מקבל רכב חדש לגמרי, ומדי חודש נפרד לשלום מסכום חודשי שמאפשר לו את העסקה (המופרש בתלוש המשכורת כאמור). ההוצאה היא קבועה ואין הפתעות, והיא כוללת ביטוח בתוך המחיר, הלקוח אינו מבזבז זמן הליכה למוסך ויכול לנסוע ברכב לאורך קילומטראז' מוסכם מראש לשנה או לכל תקופת החכירה מחברת הליסינג.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות