ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג בחברות הייטק

בחברות ההייטק אחד מהתמריצים הקיימים הוא מתן זכות לעובדים לקבל רכב בחכירה מחברת הליסינג. החברה מעניקה את ההטבה ומסבסדת חלק מהעניין, ואילו הרכב

מערכת auto1 |09/10/2011 |13:05 צפיות: 12991
seperator

ליסינג בהייטק - הדרך המקובלת כיום בישראל
ליסינג בהייטק - הדרך המקובלת כיום בישראל

אחד הדברים ש"מניע" חברות הייטק הוא המכוניות שמוענקות כהטבה לעובדיהן. הרכב הופך להיות מלבד הטבה לאלו שכבר עובדים בחברה – תמריץ למי שעדיין לא עובד בה, ללא קשר למעמד הכלכלי האישי שלו. מנהלים בכירים, מנהלים זוטרים וגם עובדי חברה בעלי מעמד הביניים חפצים בדרך כלל באותן ההטבות שמעלות אותם בסטאטוס אחד למעלה. התנאים שניתנים לעובדים כוללים בדרך כלל את האפשרות לשכור את הרכב לתקופת זמן מוגבלת אולם בהטבות שונות, או לשכור אותו על מנת שלבסוף תעלה האפשרות לשכור אותו. ההטבה אטרקטיבית במיוחד כאשר השימוש ברכב אינו מוגבל רק לצורכי עבודה – אלא לשימוש אישי לכל דבר ועניין.

חברות הייטק וציי רכבים
בכל חברת הייטק ישנו קצין רכב הממונה על מספר רכבים, והוא זה שאחראי על צי הרכבים למול חברת ההשכרה (ההחכרה). אם בשנים עברו בחברות הייטק העובדים היו מרוויחים פעמיים– העלות של הרכב הייתה נכנסת דרך תלוש המשכורת לעובד ובכך מפחיתה לו את המס וביחד עם זאת התנאים הסוציאליים היו משולמים לפי סכום הברוטו בכך היו גדלים. כיום עקב כניסת שווי שימוש ברכב – המדינה תפסה חלק מהמשוואה, נשמעות באוויר תהיות – לגבי כדאיות עסקאות הליסינג.

ליסינג לעובדי חברות הייטק עדיין משתלם
בחברות ההייטק הליסינג עדיין משתלם ברכישת רכב מחברת הליסינג דרך חברת ההייטק (ליסינג מימוני או תפעולי), אולם רצוי לבדוק ולחשב במה העלות כרוכה. רצוי לברר את העניין מול קצין הרכב של החברה או המעסיק הראשי. רצוי במיוחד שמי שחותם חוזה חדש, יבדוק מה חלקה של החברה בהוצאות הליסינג – באם באופן חלקי או מלא.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות