ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מימון לרכב חדש

מי שרוכש רכב חדש חושב היום פעמיים. האזור למסחר במכוניות איננו נקי מאנשים ששומרים סוד ולא מגלים את כל הבעיות העיקריות ברכב מיד שניה. מצד שני, רכישת רכב חדש לא מעלה את הדילמה.

מערכת auto1 |06/10/2011 |13:05 צפיות: 12774
seperator

פתרונות המימון לרכבים חדשים קופצים היום מכל עבר, רק לקנות. האם יש בכל מלכוד מסוים? לא, יש רק עסקה שהיא טובה יותר ועסקה שהיא פחות טובה. היום כשיש אפשרות להקל את כובד המעמסה של תשלום אחד מלא של שווי הרכב – ובמקום זאת לחלק לתשלומים, בודקים מה האפשרות הזולה יותר שתעניק רכב חדש ונוצץ לבעליו כשהעסקה היא נוחה יותר, מושכלת ומאפשרת לבעלי הרכב רמת חיים גבוהה יותר בתנאי המחיה שלו.

היום כבר לא צריך שק של מזומנים כדי לקנות רכב
היום כבר לא צריך שק של מזומנים כדי לקנות רכב

הלוואה באמצעות חברת ליסינג
כשההלוואה היא ישירות מול חברת הליסינג, אפשר לבחור בצורות שונות של תשלום כפי שהיא מאפשרת. יש חברות ליסינג שתאפשרנה מימון כמעט מלא על הרכב (למעט 20-30% שמשולמים מראש), ואת היתרה בתשלומים, ויש חברות ליסינג שתקלוטנה כל סכום שיש לבעל הרכב לשלם (מרבית הסכום) ואת היתרה לחלק לתשלומים. לכן רצוי לעשות השוואת עסקאות ליסינג בין החברות.

הלוואה תוך שעבוד רכב
כל עוד משלמים על הרכב בתשלומים, הוא שייך לבעליו הקודמים. במידה והבנק מעניק הלוואה מיוחדת לטובת הרכב, הרכב למעשה הופך להיות משועבד לבנק, ובמידה ורוכש הרכב לא עומד בתשלומים לטובת הבנק הרכב עלול להיות מעוקל.  בחלק מחברות הליסינג הן אלו שנושאות את השעבוד ובחלק – הבנק, תלוי איך אותן החברות מתנות את העסקה.

הלוואה נושאת ריבית
ישנה הלוואה פשוטה מהבנק, כשכמו הלוואה רגילה, הרוכש של הרכב אמור להחזיק את החזרי ההלוואה בתשלומים מדי חודש, אולם בתוספת ריבית. כאן הריבית תיקבע על ידי חברת המימון לרכב, והנתון המעניין הוא שניתן להתמקח על הריבית – זה חלק מעסקת הרכישה וזה בא לידי ביטוי לאורך טווח הזמן בו מחזירים את התשלומים.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות