ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ביטוח לרכב מושכר

כאשר ניגשים לשכור רכב מאחת מחברות השכרת הרכב בארץ חשוב לזכור כי כללי הנהיגה ברכב נשארים תקפים גם לגבי רכב מושכר כולל החובה לנסוע עם ביטוח רכב בתוקף.

מערכת auto1 |27/09/2011 |13:05 צפיות: 12968
seperator

השכרת רכב הינו שירות פשוט, יעיל, זול ונוח בעבור אילו מאיתנו שאין בראשותם רכב זמין, וצריכים רכב צמוד למספר ימים. בעת ביצוע הליך השכרת רכב חשוב מאוד לבצע בחינה של כלל מרכיבי חוזה השכירות ולוודא כי חברת השכרת הרכב מעניקה לכם במסגרת העסקה גם ביטוח לרכב. לחברות השכרת הרכב הסדרים מיוחדים עם חברות השכרת הרכב, אך אין לקחת עניין זה כמובן מאליו, על מנת להשכיר רכב בראש שקט חשוב לוודא כי בראשותכם פוליסת ביטוח רכב תקפה.

איזה ביטוח עושים לרכב מושכר?
פוליסת הביטוח המתאימה לרכב מושכר הינה ככל פוליסת ביטוח אחרת המחויבת על פי חוק, משמע, פוליסת ביטוח חובה. בנוסף חברות השכרת הרכב מבטחות את הרכבים בביטוח מקיף וביטוח צד ג'. לעיתים על מנת שנהג מסויים ינהג ברכב, נדרשות התאמות מבחינת ביטוח הרכב, כגון נהג צעיר או חדש, ועל כן חשוב מאוד לבדוק את הפוליסה שניתנת לכם בחוזה השכרת הרכב ולוודא כי אכן מדובר בפוליסה שתעניק לכם את הכיסוי המרבי.


להשכיר רכב בראש שקט
על מנת להשכיר רכב למטרת טיול או נסיעה בלתי שגרתית, בראש שקט וללא חששות מיותרים, חשוב מאוד לוודא כי בראשותכם ביטוח רכב מתאים, אשר יעניק לכם כיסוי ביטוחי מלא במקרים של תאונה, גניבה, שריפה או כל תקלה אחרת שעלולה להיגרם לרכב. במידה ובמסגרת חוזה השכרת הרכב לא נכללת פוליסת ביטוח, עליכם לרכוש פוליסת ביטוח באופן עצמאי, ולשם כך מומלץ לערוך השוואת מחירים וכיסויים ביטוחיים.


לא נוסעים ברכב ללא ביטוח רכב
בדומה לחובה הקיימת בחוק באשר לכל רכב פרטי בנוגע לביטוח רכב, כך גם ברכב מושכר, אין ליסוע ללא קיומה של פוליסת ביטוח חובה תקפה. הקפידו לוודא כי ברשותכם פוליסת ביטוח מתאימה טרם התחלת הנסיעה ברכב.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות