ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מימון לקניית רכב חדש

שוק האשראי לרכב פרטי הוא שוק פורח. חברות אשראי, ליסינג, גופים חוץ בנקאיים וגם הבנק נהנים מהלוואות ללקוחות שרוכשים רכב חדש, וכך גם הרוכשים עצמם. צריך לבחון כל מקרה לגופו ולהחליט מה כדאי.

מערכת Auto1 |22/09/2011 |13:05 צפיות: 14030
seperator

 

קנייה של רכב חדש אינו עניין מובן מאליו. לא לכולם ישנם מעל 110,000 ₪ במזומן פחות או יותר, ורוב הנהגים (בעיקר הצעירים) נזקקים לתוכנית חומש כדי לממן רכב ועדיין להשאיר כסף בצד כדי לחיות. כדי להתמודד עם זה, נוצרה אפשרות לקבלת הלוואה. השוק כיום רווי במקורות שונים למתן מימון לרכב, ומרב אותם מממנים לרכב נוצרה תחרות. התחרות הזו אמורה לעשות רק טוב לאותם רוכשים של הרכב, משום שנוצר מצב שבו אין דרוג אשראי, או אין דיווח אשראי.

תנאים שונים להלוואות
לפני שפונים לסיוע של מלווה או מממן, חשוב להבין מהם התנאים של ההלוואה, ולא פחות חשוב – מי הוא אותו מלווה. כמה ריבית יקח על ההחזרים ולכמה תשלומים ניתן סך הכול לחלק את החוב? מה קורה אם מקבלים באופן פתאומי סכום כסף גדול שאיתו אפשר לסגור את הפרשי החוב, האם ניתן לעשות את זה בריבית מופחתת?

דרישות להלוואות מגורמים שונים
לעתים קרובות, המלווה רוצה לראות פרטים מוסמכים המראים באופן מוכח את פרטי ההכנסה החודשית הנוכחית ופרטים אישיים שונים, כדי להבין אם הלקוח שלהם יכול לעמוד בתשלומים. בדרך כלל מדובר בחוקים נוקשים ככל שסכום ההלוואה מתקרב ל – 100% מעלות הרכב. 

באמת ניתן להשיג 100% מימון לרכב?
יש לקחת בחשבון, כי ככל שסכום ההלוואה גדול יותר, מן הסתם כך יגדל לא רק סכום ההחזר, אלא גם סכום הריבית על כך. בדרך כלל כשמדובר ב – 100%, כמות התשלומים עולה ויש לקחת זאת בחשבון. האותיות הקטנות הן שזה לא באמת 100% אלא 85-90% מערכו של הרכב הפרטי. 
אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות