ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מהי שיטת המימון לרכב הטובה ביותר?

מימון לרכב מצטייר כשיטה הנוחה ביותר לאזרח הממוצע להתגבר על המחיר הגבוה ממילא של רכב. כך אפשר לרכוש רכב חדש, מתחת ידה של חברת הליסינג.

מערכת Auto1 |18/09/2011 |13:05 צפיות: 12941
seperator

 

אוזנן הקשובות של חברות הליסינג לצרכי הלקוח מאפשרת מימון נוח לרכב, כשאת הרכב מקבלים לאחר ההזמנה, ואת התשלום לרכב? מחלקים כפי שיטת הסלאמי, ואיך שנוח ללקוח. כך הלקוח יכול להחליט בעצמו – רכישתו של רכב חדש באמצעות שיטות מימון שונות או לקחת רכב חדש מליסינג מימוני, כשהעסקה מתפרשת על פני עשרות תשלומים, ובסיומה אין חובה להיות עליו של הרכב, ואפילו לא שולם כל הסכום עליו במלואו. 

מי צריך את המימון?
מי שצריך את המימון לרכב הם בעיקר לקוחות פרטיים, שחסרים את סכום הכסף הדרוש לתשלום מלא לעלות הרכב. ישנם גם ארגונים וחברות, אשר מעוניינים להחזיק מכוניות לשימוש עובדיהם, ואין להם את הסכום הדרוש לרכישת כל הצי. כך, מכוניות אלו יכולות להיות מוחלפות בכל שלוש שנים, פחות או יותר, בתום החוזה – ולקבל מכוניות חדשות בחוזה חדש. 

מסגרת המימון קובעת
הבנק יכול לתת את מסגרת המימון בהתחשב בנתונים הקשורים להון ולחשבון, ואילו חברות הליסינג מתאימות את מסגרת המימון לפי כללים בלתי תלויים, וזו הסיבה שרצוי להתעניין בקשר לתוכניות המימון החוץ בנקאיות, הפותחות קו אשראי אחר ובלתי תלוי בכך. 

הליסינג המימוני
ליסינג מימוני הוא פיתרון  יצירתי למי שמעוניין להשתמש ברכב לתקופת זמן ארוכה וידועה מראש, מבלי לשלם עליו מחיר מלא. בסגנון הליסינג הזה, אמנם לא יהיה בעליו המלאים של הרכב – משום שלא רכש אותו במלואו, אלא הוא ידאג לכל מה שצריך לדאוג לו סביב הרכב: לביטוח, לתחזוקה נכונה, לתשלום רישוי וטסטים ועוד, כאילו באמת היה בעליו המלא של הרכב. לאחר תום החוזה ניתן לרכוש את הרכב תמורת סכום נוסף המקוזז מהסכום ששולם (כלומר – יש להוסיף עוד חלק יחסי למחירון). 
אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות