ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מדוע לרכוש בליסינג?

הליסינג הוא השכרה לטווח זמן ארוך של רכב חדש עם אפשרות לרכוש את הרכב ולהעביר בעלות בתום תקופת ההשכרה תוך תשלום סכום המשווה את מה שכבר שולם למחירו יד שניה מליסינג.

מערכת Auto1 |27/12/2012 |13:05 צפיות: 11827
seperator

כן, ניתן לרכוש רכב תוך נטילת הלוואה שאינה פוגעת בהון העצמי שבינתיים עומד לחיסכון בצד. רוכשי רכב צעירים כמבוגרים אשר יש להם תוכניות חיסכון לטווח זמן בינוני וארוך ואינם מעוניינים לפתוח ולשבור את התוכנית הזו בשביל לרכוש רכב, יכולים להשתמש באותם חסכונות כבטוחה אל מול החזרי ההלוואות החודשיים על הרכב, והמשמעות היא תנאים טובים יותר במתן מסגרת אשראי להלוואה. הליסינג הוא שיטה מתחרה לשיטות נוספות במימון לרכב, ובכך מעמידה מחירים נוחים וניתנים למיקוח בשוק שבו מחיריו דינאמיים.

כיום יש מספר סוגי עסקאות ליסינג, המוכרת ביותר היא ליסינג תפעולי
כיום יש מספר סוגי עסקאות ליסינג, המוכרת ביותר היא ליסינג תפעולי
ליסינג מסוגים שונים
יש מספר סוגים של עסקאות ליסינג, וכאן המקום להבין מה זה ליסינג תפעולי ומה היתרונות שלו על פני ליסינג מימוני, ולהיפך. הליסינג המימוני הוא עסקה לשכירת רכב חדש לגמרי ותשלום על דמי אחזקתו בלבד. בליסינג תפעולי, הלקוח מקבל יחד עם הרכב גם את שאר השירותים הנלווים: ביטוח רכב, שירות לקיחת הרכב למוסך, תשלום על טסט ועל רישוי ושירותים נלווים נוספים. ישנם גם שירותי כלאיים – כלומר ליסינג חלקי שבו משלמים על רכב בתוספת שירותים בודדים נוספים הנכללים בתשלום קבוע אחד לחודש.
לליסינג תפעולי יתרונות רבים
לליסינג תפעולי יתרונות רבים
מה היתרונות של הליסינג?
יתרונות הליסינג הפרטי הוא בסיוע כלכלי לאנשים פרטיים, אשר אינם יכולים לשלם יותר מ 15%-30% או שיכולים לשלם יותר אולם באופן חלקי. את היתרה משלמים בתשלומים קבועים והמשמעות של עסקת ליסינג היא שהיא לא מעמיסה על מסגרת החובה של הלקוח בבנק.
 
האם לרכוש את הרכב לאחר סיום התשלומים?
ידוע כי ניתן לרכוש את הרכב לאחר סיום העסקה, וזאת תוך תשלום סכום נוסף שנדרש כדי להשלים את מחיר הרכב לאחר שחושב כרכב שהיה בבעלות ליסינג. אמנם הרכב זול יותר ממה שמחירון רכב פרטי יראה, אולם יש לקחת בחשבון כי גם כשיהיה רצון למכור הלאה את הרכב, הוא יעלה באותה מידה פחות מהמחירון.

 

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות