ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ביטוח רכב זול

ביטוח רכב הוא חבילה של פוליסות, אשר לפחות אחת מהן מחויבת החוק, וגם המציאות – ביטוח חובה. הביטוח לרכב מורכב גם מפוליסות רכוש – ביטוח מקיף וגם ביטוח צד ג.

מערכת Auto1 |12/12/2012 |13:05 צפיות: 11888
seperator

ביטוחים אלו שאינם מחויבים על פי החוק אבל רצוי לעשות אותם בכל מקרה. פוליסת ביטוח מעניקה החזרים כספיים אם חל מקרה ביטוח, ואינה מעניקה החזר בדיעבד, כלומר לא ניתן לעשות ביטוח לאחר קרות מקרה ולקבל בגינו פיצויים. אומרים, שמי שעושה את כל הביטוחים מרוויח יותר למעשה, כלומר – יש לו פוטנציאל לחסוך הרבה יותר אילו הרכב שלו יינזק או שיתבע על ידי צד שלישי.

אז מה משפיע על פרמיות הביטוח? בין כל שלושת סוגי הפוליסות, ישנם אותם פרמטרים לפיהם מזינים נתונים למחשבון הביטוח ומעריכים את המחיר של הפוליסה
אז מה משפיע על פרמיות הביטוח? בין כל שלושת סוגי הפוליסות, ישנם אותם פרמטרים לפיהם מזינים נתונים למחשבון הביטוח ומעריכים את המחיר של הפוליסה

תעריף הביטוח נתון להשפעות
אז מה משפיע על פרמיות הביטוח? בין כל שלושת סוגי הפוליסות, ישנם אותם פרמטרים לפיהם מזינים נתונים למחשבון הביטוח ומעריכים את המחיר של הפוליסה. כל חברת ביטוח מקנה את המקדם שלה לאותו פרופיל של מבוטח, היא תנפח את סכום הפוליסה בהתאם למידת הסבירות שהוא יתבע את חברת הביטוח בהתאם לכך.

 
אילו פרמטרים לקביעת מחירי ביטוח רכב קיימים?
ישנם פרמטרים שקשורים לרכב וישנם פרמטרים שקשורים לנהגים הקבועים ברכב. אלו שקשורים לנהגים הקבועים יתחשבו בגורם המגביל – נהג צעיר או נהג חדש. אם יש רק נהגות ברכב, זה מוזיל את הפוליסה מאשר נהג זכר, אם ישנן שלילות רישיון נהיגה במהלך שלוש השנים הקודמות או תביעות ביטוח – זה מייקר את המחיר. 
אין כזה דבר
אין כזה דבר "ביטוח זול וטוב", אלא אם מסתפקים במועט, כלומר במעט החזרים מחברת הביטוח. במקרה של תאונה הרי תרצו לקבל כמה שיותר החזרים מחברת הביטוח
איך עושים ביטוח זול לרכב?
אין כזה דבר "ביטוח זול וטוב", אלא אם מסתפקים במועט, כלומר במעט החזרים מחברת הביטוח. במקרה של תאונה הרי תרצו לקבל כמה שיותר החזרים מחברת הביטוח, ועל כן חשוב לשוחח עם נציג המכירות באשר למדרג תקרת הביטוח בהתאם למה שאתם משלמים. 
אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות