ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

אלטרנטיבה משתלמת-ליסינג פרטי

מי שמעוניין לרכוש רכב חדש לגמרי ועדיין מתלבט איך לשלם את המחיר הגבוה יחסית שאנו נאלצים לשלם בישראל, יכול לשלם מקדמה ואת היתרה בתשלומים באמצעות ליסינג.

מערכת auto1 |06/09/2012 |13:05 צפיות: 10567
seperator

אם לפני כעשור תחום הליסינג היה בעיקר שירות לציי רכבים ולחברות שהיו מעניקות לעובדיהן רכב צמוד כהטבה, הלוא היום ניתן גם לרכוש רכב באמצעות ליסינג מימוני שנקרא גם במקרה הפרטי הזה – ליסינג מפרטיים, כלומר – עסקת ליסינג לרכישת רכב בתום העסקה. היא אמורה להקל על הכיס של השוכר, שמצידו שילם את המקדמה ואת היתרה יסלק בתשלומים חודשיים. בתום העסקה שתימשך כשנתיים – שלוש יוצע לו לקנות את הרכב והוא יוסיף עוד סכום מסוים לאחר קיזוז מה ששילם.

גם מי שהוא עצמאי יכול ליהנות מהשימוש ברכב
גם מי שהוא עצמאי יכול ליהנות מהשימוש ברכב

מדוע ליסינג פרטי אופציה שכדאי לשקול?

הליסינג הפרטי הוא שם אחר להלוואה, כשמחזירים בין 20%-40% ממנה (תלוי בעסקה עצמה) לחברת הליסינג כמקדמה, ואת היתרה מחלקים לתשלומים כפי שנוח ללקוח. כמובן, יש לקחת בחשבון כי התשלומים הללו נושאים ריבית ולכן המחיר ישתנה בהתאם. כל אותו הזמן הרכב בבעלות חברת הליסינג. לאחר תשלום סכום כסף נוסף מסוים, הרכב יעבור לבעלות הרוכש, כשהוא היד השניה שהשתמשה בו אחרי חברת הליסינג. המחיר של הרכישה הוא מחירו של רכב ליסינג, זול ממחיר מחירון של רכב פרטי.
הליסינג הפרטי הוא שם אחר להלוואה, כשמחזירים בין 20%-40% ממנה
הליסינג הפרטי הוא שם אחר להלוואה, כשמחזירים בין 20%-40% ממנה

האם ניתן לקחת ליסינג פרטי לשנה?

מי שמעוניין לשכור רכב לתקופת ביניים שאינה תקופת הליסינג הרגילה בין 2-3 שנים, ומצד שני זקוק לרכב ללא פחות מכמה חודשים, יתכן ויהיה עדיף לו לשכור את הרכב לשנה שלמה, כשהמחיר היחסי לשימוש ברכב ליום מצטמצם.

עסקה שיכולה להשתלם גם לבעלי עסקים
גם מי שהוא עצמאי יכול ליהנות מהשימוש ברכב – משום שהוצאת הרכישה הזו, אם מצוין בחוזה שהיא לטובת רכישה, נחשבת כמו גם רכישה של רכב פרטי באופן רגיל. אם כן – ההוצאה תהיה מוכרת במס על פי היקף שימושו ברכב.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
אלסקן - הטנדר החדש מבית רנו
טנדר חדש מבית רנו ושמו אלסקן, כןכן אתם קוראים נכון, היצרנית הותיקה עושה צעד נוסף הליגה של הגדולות ומעמידה גם היא טנדר איכותי וחזק המשלב יכולות של ממש לצעד אבזור ואיכות נסיעה
קרא את הכתבה

טויוטה קורולה 2017 במבחן רכב
לקראת שנת 2017 הציגו בטויוטה את המשפחתית הנמכרת ביותר בישראל. האמת שהפעם בחרו בחברה ללכת על המוכר והטוב ובצדק, וכך עם כמה שינויים בפנים הרכב הטויוטה תיתן לכם את מה שאתם אוהבים ועוד קצת.
קרא את הכתבה

נסיעת מבחן בתנאים משתנים ליונדאי i10
יונדאי i10 לא עוצרת בפיתוח ומגיעה להישגים מרשימים למדי במבחני דרך לנסיעה בינעירונית ועירונית ומציגה נסיעה איכותית ורגועה כזו שמזכירה מותגים אירופאים מובילים וותיקים, האם מדובר במהפכה של ממש או בהברקה חד פעמית?
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות