ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

הנחות מוטעות בכל הקשור לליסינג מימוני

היקף הרכישות בכלי רכב גבוה עד כדי כך שהוא מממן כ- 15% מתקציב המדינה ושווה מיליארדי שקלים. אם אתם שואלים את עצמכם מי רוכש כל כך הרבה רכבים, הלוא אלו ציי רכבים.

מערכת auto1 |05/09/2012 |13:05 צפיות: 10428
seperator

עסקאות לרכישת רכב בכלל ולליסינג בפרט מהוות עשרות מיליארדי שקלים בשנה, ועדיין, מדובר על שוק הרכבים החדשים. מתוך אלו, לחברות הליסינג ישנו חלק של מחצית מסכום זה. מדובר בתעשייה מפותחת וגדולה שמושכת גורמים פיננסים מלבד לחברות ליסינג – כמו למשל בנקים, חברות יבואן וחברות פיננסים והלוואות שונות. במסגרת התייעלות לאחר הרפורמה בשוק הליסינג, זה הופך פחות משתלם לעובדים לעשות עסקאות ליסינג מאשר מפעם, וכיום המודל של הליסינג המימוני חוזר, במטרה לחסוך לחברה שמעוניינת באחזקת רכבים ואולי ברכישתם בעתיד.

המימון לרכב הוא רכישה של הרכב מהגורם המוכר ומימון של 100 אחוז
המימון לרכב הוא רכישה של הרכב מהגורם המוכר ומימון של 100 אחוז

חשוב לקבל ייעוץ בתחום

דלות הפניות לשירותי הייעוץ בעולם הליסינג מובילה לכך שחברות וארגונים גדולים המונים ציי רכבים רבים פונים ליבואנים ולחברות ליסינג למשל שמציעות עסקאות מימון שונות, ומבלי לעמוד על השלכותיהן על הצרכנים בין הסוגים של עסקאות המימון. חוב לעשות הפרדה לגבי סוגי העסקאות – ביחוד אם זה לשימוש ארגונים, על מנת לקבל את המיסוי המועדף.
כלי הרכב החדשים הם מקור למיסוי אשר מגדיל את קופת המדינה
כלי הרכב החדשים הם מקור למיסוי אשר מגדיל את קופת המדינה

ההבדל בין ליסינג מימוני ובין מימון לרכב

יכול להיות שסיבת הבלבול בין השיטות נעוץ בהגדרת העסקה כפי שנבחרה לה: ישנו "ליסינג מימוני" וישנו מימון לרכב. הליסינג המימוני הוא השכרתו של רכב לאורך תקופה ארוכה של חודשים – כאשר הרוכש משלם מקדמה ואת היתרה בתשלומים. משסיים לשלם – יכול לרכוש את הרכב בתוספת תשלום מסוימת. המימון לרכב הוא רכישה של הרכב מהגורם המוכר ומימון של 100%. הרכב עובר תחת ידיו של הלווה ברגע התשלום הראשון.

לקוחות עסקיים ורכישות של כלי רכב חדשים
כלי הרכב החדשים הם מקור למיסוי אשר מגדיל את קופת המדינה. ההיקפים שלו מחייבים השגת מקורות אשראי – שכיום הופך ליותר וליותר מנחלת הכלל. ישנה משמעות מרובה לצרכנים העסקיים אפילו יותר מאשר לצרכנים הפרטיים.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
אלסקן - הטנדר החדש מבית רנו
טנדר חדש מבית רנו ושמו אלסקן, כןכן אתם קוראים נכון, היצרנית הותיקה עושה צעד נוסף הליגה של הגדולות ומעמידה גם היא טנדר איכותי וחזק המשלב יכולות של ממש לצעד אבזור ואיכות נסיעה
קרא את הכתבה

טויוטה קורולה 2017 במבחן רכב
לקראת שנת 2017 הציגו בטויוטה את המשפחתית הנמכרת ביותר בישראל. האמת שהפעם בחרו בחברה ללכת על המוכר והטוב ובצדק, וכך עם כמה שינויים בפנים הרכב הטויוטה תיתן לכם את מה שאתם אוהבים ועוד קצת.
קרא את הכתבה

נסיעת מבחן בתנאים משתנים ליונדאי i10
יונדאי i10 לא עוצרת בפיתוח ומגיעה להישגים מרשימים למדי במבחני דרך לנסיעה בינעירונית ועירונית ומציגה נסיעה איכותית ורגועה כזו שמזכירה מותגים אירופאים מובילים וותיקים, האם מדובר במהפכה של ממש או בהברקה חד פעמית?
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות