ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

הלוואה לרכב ביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי משתמש בכספי מדינה על מנת לפצות את התושבים בה במקרים מסוימים, כמו למשל הענקת גמלת ניידות למי שנחשב למוגבל בגפיו התחתונות.

מערכת auto1 |29/08/2012 |13:05 צפיות: 11327
seperator

הביטוח הלאומי מחויב לתושבים על מנת לאפשר להם להשתלב בקהילה, וכן כדי לפתח מהלך חיים עצמאי. במסגרת המאמצים הללו, מאפשר לאותם בעלי ליקויים ומוגבלות להשתמש בכספי אוצר המדינה על מנת לקיים את הסכם הניידות שבין הביטוח הלאומי למשרד האוצר, שאינו כולל לימוד נהיגה. ההלוואה הזו מתחשבת במוגבלותו של אותו אדם לעבוד כדי להשיג כסף לקניית רכב – וזהו הרי לא רכב "רגיל", מדובר על רכב שיש בו לעתים גם התאמות מיוחדות לנהג בעל מוגבלות פיזית.  בנוסף, מסיבה זו יקבל תעריף מוזל בביטוח חובה לרכב של נכה.

כל מי שנחשב על פי הביטוח הלאומי לבעל נכות מסוימת יכול לפנות בבקשה לקבלת הלוואה
כל מי שנחשב על פי הביטוח הלאומי לבעל נכות מסוימת יכול לפנות בבקשה לקבלת הלוואה

מי יכול לקבל הלוואה לרכישת רכב מביטוח לאומי?

כל מי שנחשב על פי הביטוח הלאומי לבעל נכות מסוימת יכול לפנות בבקשה לקבלת הלוואה בתנאים מועדפים לרכישת רכב חדש. למעשה, יש לגשת לבדיקות שונות על מנת להציג את התוצאות לביטוח הלאומי – שיכנס ועידה רפואית מיוחדת שתדון בהיקף הנכות או המוגבלות של אותו אדם. לאחר שקבעה את אחוזי נכותו, יש לגשת עם הטפסים למרב"ד ולקבוע אילו תנאים צריכים להיות ברכב כדי לנהוג בבטחה.
ההלוואה תועמד לזכות מי שרוכש רכב חדש לגמרי או שיתוף פעולה בעולם הטרייד אין
ההלוואה תועמד לזכות מי שרוכש רכב חדש לגמרי או שיתוף פעולה בעולם הטרייד אין

ההלוואה לרוכשי רכב ראשון או החלפה

ההלוואה תועמד לזכות מי שרוכש רכב חדש לגמרי או שיתוף פעולה בעולם הטרייד אין – החלפה של הרכב הישן באחד אחר – חדש מהניילון או מיד שנייה וחתם על כתב התחייבות שמצורף לטופס התביעה או הבקשה להטבות לפי הסכם הניידות. 

איך לרכוש רכב דרך ביטוח לאומי?
ראשית, ישנה הטבת מס. עד לדרגה של שמונים אחוזים ניתן לדרוש ולקבל הנחת מס עד לשווה ערך למס על רכב בעל נפח 1,300 סמ"ק. ההנחה נקבעת על פי יחס אחוזי הנכות של אותו מבקש ונקבע ע"י הועדה הרפואית.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
אלסקן - הטנדר החדש מבית רנו
טנדר חדש מבית רנו ושמו אלסקן, כןכן אתם קוראים נכון, היצרנית הותיקה עושה צעד נוסף הליגה של הגדולות ומעמידה גם היא טנדר איכותי וחזק המשלב יכולות של ממש לצעד אבזור ואיכות נסיעה
קרא את הכתבה

טויוטה קורולה 2017 במבחן רכב
לקראת שנת 2017 הציגו בטויוטה את המשפחתית הנמכרת ביותר בישראל. האמת שהפעם בחרו בחברה ללכת על המוכר והטוב ובצדק, וכך עם כמה שינויים בפנים הרכב הטויוטה תיתן לכם את מה שאתם אוהבים ועוד קצת.
קרא את הכתבה

נסיעת מבחן בתנאים משתנים ליונדאי i10
יונדאי i10 לא עוצרת בפיתוח ומגיעה להישגים מרשימים למדי במבחני דרך לנסיעה בינעירונית ועירונית ומציגה נסיעה איכותית ורגועה כזו שמזכירה מותגים אירופאים מובילים וותיקים, האם מדובר במהפכה של ממש או בהברקה חד פעמית?
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות